Godzina
e-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Safari w Borysewie
09.06.2011.
 Zoo Safari Borysew to wyjątkowe miejsce w centralnej Polsce, gdzie można stanąć twarzą w twarz z egzotycznymi zwierzętami z całego świata. Zoo znajduje się w Borysewie, (gmina Poddębice, województwo łódzkie). Na powierzchni 15 hektarów zgromadzono ponad 250 zwierząt reprezentujących 60 gatunków z 5 kontynentów. Wyjątkowa aranżacja przestrzeni, niezapomniane atrakcje i bliskość natury, to powody dla których Safari w Borysewie stanowi jedną z największych atrakcji w Polsce.Podczas wycieczki po safari podziwiać można: najgroźniejsze drapieżniki świata - białe i złote tygrysy bengalskie, a ponadto 7 gatunków antylop, 3 gatunki małp w tym rodzina Mandryli licząca ośmiu osobników, bawoły indyjskie, tapira, 3 gatunki zebr: Chapmana, Bezgrzywe i Greviego, kangury, kajmany, wielbłądy dwugarbne.

W świecie wodnym można z wyspy podziwiać ptactwo wodne, żółwie oraz fokę Dawida. Zoo w Borysewie odwiedzają całe rodziny, przedszkola, wycieczki szkolne, studenci, domy dziecka, domy dziennego pobytu, hospicja czy ośrodki wychowawcze. Na terenie Safari organizowane są specjalne eventy dla grup zorganizowanych; imprezy pracownicze, okolicznościowe (m.in. urodziny dla dziecka), ogniska i zabawy integracyjne.
 
Zoo Safari oferuje również dodatkowe atrakcje. Dzieci mogą pojeździć na kucyku szetlandzkim, zaś dorośli na wielbłądzie. Można tu zobaczyć dzikie zwierzęta biegające po przestronnych wybiegach, zaś w specjalnie przygotowanym Mini Zoo najmłodsi mają możliwość zabawy z kózkami miniaturkami, owieczkami kameruńskimi, alpakami, świnkami wietnamskimi i osiołkami.

W Figlarni – magicznej krainie wyzwań, milusińscy mogą skakać na trampolinie, zmierzyć się z kosmicznym torem przeszkód czy dmuchaną 9-metrową zjeżdżalnią, zanurkować w basenie z piłeczkami oraz przejść przez dmuchaną dżdżownicę kryjącą liczne atrakcje.Od nowego sezonu tj. kwietnia 2011 oferta Zoo Safari w Borysewie wzbogaci się o specjalnie napisany program edukacyjny dla różnych grup wiekowych. Ponadto grupy zorganizowane obsługiwać będą przewodnicy.
 
Zoo Safari Borysew - zatroszczyło się również w bazę gastronomiczną. W przestronnym, oszklonym Grill Barze, liczącym 120 miejsc z widokiem na panoramę Zoo safari możemy zapewnić smaczne posiłki, dania obiadowe, dania z grila i desery.Wraz z rozpoczęciem sezonu od 9 kwietnia 2011 z przyjemnością zawiadamiamy iż obiekt nasz będzie dostępny już przez cały rok.
ZAPRASZAMY DO NAS CODZIENNIE (dni powszednie, weekendy i święta)
w godzinach od 9 do 19.

CENNIK - Bilet normalny: 15 zł;-
Bilet ulgowy: 12 zł (dzieci do 12-tego roku życia, emeryci, renciści i osoby niepełnosprawne- za okazaniem niezbędnych dokumentów);
-
 Dzieci poniżej 3 lat - WSTĘP WOLNY!;
 
Bilet jest ważny tylko dla jednej osoby na dany dzień bez możliwości odstąpienia, wymiany lub zwrotu.
 

POLSKIE TOWARZYSTWO TATRZAŃSKIE ODDZIAŁ W ŁODZI

 

Forum PTT


 

KontaktZapraszamy serdecznie w środy
O godz. 18.00 do ŁDK
ul. Traugutta 18 - sala 313

Tematy pokrewne

Kalendarz

<<  Cze 2022  >>
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   Image

Image


Newsletter